Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Nowiny Horynieckie

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy, al. Przyjaźni

Horyniec-Zdrój(Nowiny Horynieckie + 3 km)

799 000 zł1 088,43 m² 734,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa inwestycja w sercu Horyńca-Zdroju restauracja i hotel Aleksandrówka w atrakcyjnej cenie. Na sprzedaż niepowtarzalny obiekt komercyjny restaurację i hotel Aleksandrówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Stary Lubliniec

Stary Lubliniec(Nowiny Horynieckie + 24 km)

105 000 zł51,50 m² 2 038,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Stary Lubliniec, gmina Cieszanów Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wiejska

Basznia Dolna(Nowiny Horynieckie + 13 km)

455 000 zł108,35 m² 4 199,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 256 m²

W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny z cegły, położony w miejscowości Basznia Dolna, ul. Wiejska 61, zaledwie 8 km od centrum Lubaczowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal handlowy umeblowany, ul. Słoneczna

Lubaczów(Nowiny Horynieckie + 21 km)

2 700 000 zł903,80 m² 2 987,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

W ofercie homfi obiekt magazynowo - usługowy który mieści się w Lubaczowie na Podkarpaciu. Opis nieruchomości: lokalizacja: - obiekt znajduje się w Lubaczowie, w dobrej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Chlewiska

Chlewiska(Nowiny Horynieckie + 14 km)

55 000 zł1 331 m² 41,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości: chlewiska, gm.: Narol (Roztocze) o powierzchni 1331 m2. Na działki wydane są warunki zabudowy. Bezpośrednio przylega do gminnej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł722 m² 62,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 7,22 ar | media | dojazd z 3 stron | Cieszanów W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Cieszanów ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Lubaczów(Nowiny Horynieckie + 21 km)

369 000 zł159,20 m² 2 317,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący na sprzedaż, o powierzchni 159,2 m2 powierzchni użytkowej znajdujący się w Lubaczowie województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Cieszanów

Centrum,Cieszanów(Nowiny Horynieckie + 19 km)

120 000 zł59,11 m² 2 030,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,11m2 w centrum Cieszanowa - sercu Roztocza, składające się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc oraz korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Cerkiewna

Centrum,Cieszanów(Nowiny Horynieckie + 19 km)

289 777 zł121,56 m² 2 383,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż parterowy, murowany budynek handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 121,56 m w zabudowie szeregowej, położony w doskonałej części Cieszanowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Krupiecka

Narol(Nowiny Horynieckie + 15 km)

299 000 zł88,60 m² 3 374 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:962 m²

Opis Na sprzedaż dom w stanie surowym, wybudowany w latach 80'. Położony w Narolu przy ulicy Krupieckiej, w spokojnej okolicy, przy bezpiecznej-ślepej ulicy. To nieruchomość do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Nowiny Horynieckie

Nowiny Horynieckie,podkarpackie

617 440 zł15 436 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Bardzo dobra propozycja na lokatę kapitału , zabudowę jednorodzinna z funkcjami agroturystycznymi. Do sprzedaży 6 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Nowiny Horynieckie

Nowiny Horynieckie,podkarpackie

224 600 zł5 615 m² 40 zł/m²